contact
 
SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Wedding photography
Nabízím služby svatebního fotografa. Můj styl je nezasahovat do víru dění a vytvořit tak přirozené snímky, které se stanou cennou vzpomínkou na Váš svatební den. Předem svatební reportáže se vždy obeznámím s lokalitou a vyberu vhodná místa pro focení novomanželů. Napište mně: photo-adam@seznam.cz.
REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE
Reportážní fotografie
Fotím akce všeho druhu. Používám profesionální světelné objektivy, které dovolí fotit bez blesku i v náročných světelných podmínkách. Napište mi: photo-adam@seznam.cz. Cena dohodou dle rozsahu reportáže.
 
 
REKLAMNÍ FOTOGRAFIE
Interiérová fotografie
Vyfotím Váš interiér panoramaticky. Fotím byty, prodejny, restaurace apod. Super-vysoké rozlišení je ideální pro velko-plošný tisk. Napište mi: photo-adam@seznam.cz.
 
PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE
Fotografuji školy, pracovní teamy a školní srazy s možností expresní dodávky vytisknutých fotek. Napište mi: photo-adam@seznam.cz.
 
 
PC SERVIS
PC servis
• Sestavení / renovace - zrychlení PC
• Záchrana dat, odvirování
• IT konzultace (tel. 605 102 440)
   
DIGITALIZACE FOTO-ARCHIVŮ
Digitalizace
Staré fotografie mají svoji vypovídací hodnotu. Máte je doma a chtěli byste z nich vytvořit kalendář nebo třeba rodinné album? Nabízím cenově dostupné kvalitní skenování klasických fotografií, kinofilmových a středo-formátových negativů či diapozitivů.
Co je digitalizace foto-archivů? Digitalizace je převod starých papírových fotografií, negativů či diapozitivů do digitální podoby. Nabízem též jejich restaurování - obnovení zašlých barev, retuš škrábanců a nečistot. Napište mi: photo-adam@seznam.cz.
   
TISK FOTOGRAFIÍ & LAMINACE
Kvalitní tisk fotografií
Tisk fotografií na značkové fotografické tiskárně až do velikosti A3+. Laminaci provádím na kvalitním německém laminátoru do velikosti A3.
   
   
© Adam Dušek